S.S.S.

SIKÇA SORULAN SORULAR

 

aralik

Soru 1- Sistem nasıl işliyor? 

Cevap: İnternette beğendiğiniz elbisenin resmini site iletişiminde belirtmiş olduğumuz whatsapp aracılığı ile bize gönderiyorsunuz,terzimiz tarafından istenilen elbiseye ve istediğiniz kumaş kalitesine göre fiyat veriliyor, fiyat konusunda anlaşılırsa beden ölçülerinizi ve boyunuzu belirtiyorsunuz, firmamız resimde görünen elbiseyi beden ölçülerinize göre özenle dikiyor,elbiseniz ücretsiz kargo ile evinize teslim ediliyor.Elbiseniz tam sizin ölçülerinize göre dikildiği için şıklığın keyfine varıyorsunuz. 

aralik

Soru 2- Ödeme yöntemleriniz neler? Taksitli ödeme mümkün mü?

Cevap: Site iletişim kısmında yer alan banka hesaplarımıza havale ya da eft ile ödeme yapabilirsiniz.

Müşteri temsilcimizle iletişime geçerek gittigidiyor.com aracılığı ile kredi kartına peşin fiyatına 6 taksitle ödeme yapmanız  da evet mümkün. Fiyat belirlendikten sonra sitemizin sağ alt kısmında bulunan gittigidiyor dükkan resmine tıklayıp kredi kartına taksitle ürünü satın alabiliyorsunuz.

aralik

Soru 3- Firmanız Türkiye’nin her yerine elbise dikip gönderebiliyor mu?

Cevap: Evet dilediğiniz elbiseyi dikip,Türkiye’nin her yerine kargo ile gönderiyoruz. Kargo ücreti fiyatlarımıza dahildir.

aralik

Soru 4- Sipariş verirsem elbisem ne kadar sürede teslim edilir?

Cevap: Elbiseniz beden ölçülerinizi ve boyunuzu belirtmenizden itibaren ortalama  10 gün içerisinde hazır olup kargoya teslim edilmiş olacaktır.

aralik

5000+ Takipçisiyle Türkiye’nin En Güvenilir ve En Çok Tercih Edilen Özel Dikim Firması

www.instagram.com/foryou_bride

==========================================================================