Özel Elbise Dikimi

en-şık-elbiseler-dikimiTürkiye’de ilk internet üzerinden online elbise dikim firması ile sizler de kendi beğendiğiniz elbiseleri kendi beden ölçülerinize özel olarak diktirebilirsiniz.

Elbise Diktir nasıl çalışır? İlk önce siz internette beğendiğiniz her türlü elbise türlerinden birini site iletişimindeki WhatsApp aracılığı ile bize göndererek o elbisenin kendi beden ölçülerinize özel olarak dikimi sağlayabilirsiniz.

İnternet de veya çevrenizde, gazetelerde, dergilerde, google gibi arama motorlarında veya nerede olursa olsun gördüğünüz bir elbise modelini kendi beğeni ve kendi seçtiğiniz renk ve tonlarına göre elbisediktir.com aracılığı ile kendi zevkinize özel olarak firmamıza diktirebilirsiniz.

İnternet de Yabancı sanatçı veya oyunculardan Jenifer Lopez, Bridget Jones veya Türk Sanatçı ve oyunculardan Hülya Avşar, Özgü Namal v.b istediğiniz tüm sanatçı, ünlü, model veya artist üzerinde gördüğünüz elbisenin birebir özelliklerini kendi vücut ölçülerinize göre özel olarak artık diktirebilir ve normal sıradan elbiselerden artık kurtulabilirsiniz.

Tarzınızı, Zevkinizi, Rengini Elbisenizin Modelini artık hazır olarak değil özel olarak siz belirleyebilirsiniz.

Elbisediktir bayanların yeni fenomen özel elbise dikim online sitesi olarak sizlere hizmet vermeye başladı. Sizler de kendi sevdiğiniz tarz model elbiseleri artık kendi beden ölçülerinize göre özel firmamız aracılığı ile diktirebilirsiniz. Detaylı bilgi için bizimle online iletişime geçebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.