Özel Elbise Dikimi Eskişehir

Özel Elbise Dikimi

Bayanların kendilerine göre elbise bulmaları oldukça zor. Son yıllarda hazır giyimde çıkan sorunlar yadsınmayacak bir gerçektir. Hal böyle olunca özel terzilere ve elbise dikimi firmalarına olan ilgi arttı. Bizlerde ÖzelElbiseDikim olarak sizlere kendi bedeninize uygun elbiseler ile hizmet sunuyoruz.

Bayan elbiselerinde sizde kendinize uygun olan bir bedende ve farklı tasarımda özel dikim elbise yaptırmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. kuruluşumuz var olduğu günden bu yana bayanlara özel terzilerimiz ve modellerimiz ile özel dikim elbise hizmeti sunuyoruz. Sitemiz üzerinden seçtiğiniz elbiseyi bizlere site iletişimindeki whatsapp aracılığı ile gönderdiğinizde elbiseyi bünyemizde yer alan özel terzilerimize gösteriyoruz. Terzilerimiz elbisenize bir fiyat pörtföyü hazırlıyor. Fiyatta karşılıklı anlaşma sağlandığı takdirde elbiseniz için beden ölçülerinizi istiyoruz. Bu ölçüler halinde sizlere en kısa sürede istediğiniz tasarımda ki elbise ücretsiz kargo ile ayağınıza kadar gelir.

Hazır giyimden yeterince mağdur olduysanız bizler ile iletişime geçiniz, özel elbise dikimi alanında hizmet alarak vücut ölçüleriniz ile orantılı size özel yapılmış elbiselerden kombin oluşturun…