Kişiye Özel Elbise Dikimi

Kişiye Özel Elbise Dikimi

Kişiye özel elbise dikimi denildiğinde hepiniz hafızalarına kraliyet aileleri, ünlü isimler, siyaset dünyası ve dahası gelebilir. Fakat bizler ÖzelElbiseDikimi olarak artık bunu tüm isteyen bayanlara hizmet sunuyoruz.

Kuruluşumuz var olduğundan bu yana özel dikim elbise alanında ve kişiye özel elbise dikimi yapmaktayız. Sizlerin beğendiği, modelini seçtiği elbiselerde kendi bedeninize uygun olarak özel terzilerimiz işliğinde dikip, sizlere ücretsiz kargo ile ayağınıza kadar gönderiyoruz.

Türkiye nin her yerine, tüm illere ve bölgeler özel elbise dikim alanında hizmet götürüyoruz. Özel dikilen elbiselerimiz ile Türkiye nin birçok yerinde ki hanım efendilere iletmekten mutluluk duyuyoruz. Sadece bireysel alanda değil, kurumsal olarak ta kişiye özel elbise dikimi yapmaktayız.

Sizlerde sitemizde beğendiğiniz elbiselerden modeli seçip, mail yolu veya whatsapp aracılığı ile bizlere ulaştırarak fiyat teklif alıp anlaşma sağlandığı anda elbisenizin dikimine başlatabilirsiniz. Siparişi verdiğiniz andan kısa süre içerisinde size özel, sizin bedenlerinize uygun olarak dikilmiş elbisenizi ücretsiz kargo ile ayağınıza kadar iletiyoruz. Üstelik tüm bunlar için birçok yoldan ödeme kolaylığı sağlıyoruz. Bedeninize özel elbise diktirmek sizinde hakkınız.