Elbise Diktirmek İstiyorum

Elbise Diktirmek İstiyorum

Siz bayanların vaveylalarına kulak verdik. Elbise diktirmek istiyorum diye arayış içindeyseniz tam da yerindesiniz. Bizler www.elbisediktir.com olarak her model elbise dikimini yapmaktayız. Üstelik sadece belirli bölgelere değil, Türkiye nin her yerine hizmet sunuyoruz.

Seçtiğiniz modeli bulamıyor musunuz? Veya istediğiniz modelde hayalinizde ki renk mi yok? Bırakın bizler hayallerinizi gerçekleştirelim. Elbise diktirmek isteyen hanım efendilere özel terzilerimiz ile istedikleri elbiseyi dikip, kendilerine kargo ile göndermekteyiz. Sizlerde bayan terzisi arayışında veya kendi beden ölçülerinize uygun olarak elbise diktirmek gayesi içerisindeyseniz bizlerle iletişim geçiniz.

İşleyiş Prosedürümüz

Bizler 2013 yılından beri bu alanda hizmet sunuyoruz. Mail adresimizden veya whatsapp aracılığı ile bizlere internetten veya başka birinin üzerinde gördüğünüz elbiselerin fotoğrafını gönderiyorsunuz. Ve bizler o elbise modelini bünyemizde ki özel terzilerimize gösteriyoruz. Terzimiz kumaş yapısı, elbise özellikleri ve dikim kalitesine göre sizlere fiyat belirliyor. Karşılıklı olarak fiyatta anlaşılırsa sizden boyunuz, beden ölçüleriniz gibi bazı bilgileri rica ediyoruz ve diktirmeye başlıyoruz. Dikim işlemi bitince tarafınıza ücretsiz kargo ile en kısa sürede teslim ediyoruz. Özel elbise diktirmek isteyen bayanların adresi www.elbisediktir.com